تعمیرات تخصصی اسپرسوساز صنعتی در رشت

در کافه ها و قهوه فروشی ها، تجهیزات صنعتی از جمله دستگاه های اسپرسوساز، آسیاب قهوه و سایر ماشین آلات مورد استفاده قرار می گیرند. این تجهیزات نقش بسیار مهمی در فرآیند تهیه و عرضه قهوه ایفا می کنند. بنابراین، نگهداری و سرویس دوره ای و تعمیرات دستگاه اسپرسوساز صنعتی دستگاه ها بسیار حائز اهمیت است.

سرویس و نگهداری منظم تجهیزات صنعتی کافه، عالوه بر افزایش طول عمر دستگاه ها، باعث ارائه محصولات با کیفیت بهتر و یکنواخت تر به مشتریان می شود. همچنین، از بروز خرابی ناگهانی و توقف ناخواسته در فرآیند تولید جلوگیری می کند. به این ترتیب، مشتریان همواره می توانند از نوشیدنی های با کیفیت بهره مند شوند.

 

گروه فنی کیوت بینز در استان گیلان

مهندس اجدادی | تعمیرات دستگاه اسپرسوساز صنعتی | استان گیلان رشتشماره تماس جهت مشاوره رایگان و رزرویشن: 
0911313978
09398163978
عباس زاده

  • شرکت بازرگانی عباس زاده (قهوه کیوت بینز) با افتتاح گروه فنی خدمات تعمیرات در استان گیلان، آماده ارائه خدمات حرفه ای به کافه ها و قهوه فروشی های این استان است. این گروه متشکل از مهندسان متخصص و مجهز به تجهیزات روز دنیا می باشد.

کارشناسان ما توانایی تعمیر و سرویس انواع دستگاه های اسپرسوساز صنعتی، آسیاب قهوه و سایر تجهیزات صنعتی کافه را دارند. همچنین در صورت نیاز، امکان طراحی و ساخت قطعات نایاب در بازار و مدارات الکترونیکی را نیز برای مشتریان فراهم می کنند.

این گروه فنی نه تنها در استان گیلان، بلکه در سایر استان ها نیز فعال است. مشتریان مختلف از سراسر کشور برای تعمیر و سرویس دستگاه های اسپرسوساز صنعتی و تجهیزات کافه خود با ما همکاری می کنند. دفتر مرکزی و کارگاه این گروه فنی در شهر رشت واقع شده است.

 

 

 

خدمات تعمیراتی انواع دستگاه های رُستر قهوه

گروه فنی کیوت بینز، خدمات تخصصی را در زمینه تعمیر و سرویس انواع دستگاه های رُستر قهوه نیز ارائه می دهد. این خدمات شامل بازبینی، تعمیر و نگهداری دوره ای دستگاه های رُستر صنعتی است.

 

همچنین ما آماده همکاری با واردکنندگان دستگاه های اسپرسوساز صنعتی دست دوم (استوک) هستیم. در این زمینه، می توانیم اقدام به سرویس و اورهال کامل دستگاه ها قبل از عرضه به بازار نماییم. این خدمات باعث می شود تا دستگاه های وارداتی دست دوم، با کیفیت و اطمینان بیشتری به دست مشتریان برسند.

با بهره گیری از تجهیزات به روز و همچنین کادر مهندسی مجرب، گروه فنی کیوت بینز می تواند به صورت کامل و تخصصی به تعمیر و نگهداری تجهیزات صنعتی حوزه کافی شاپ در استان گیلان و سایر نقاط کشور بپردازد. این خدمات موجب افزایش طول عمر دستگاه ها و تداوم فعالیت کسب و کارهای این حوزه می شود.

 

در صورت نیاز به خدمات فنی تجهیزات کافه و دستگاه های صنعتی

گروه فنی کیوت بینز در استان گیلان، واقع در شهر رشت آماده ارائه خدمات تخصصی در این زمینه است. کارشناسان ما توانایی تعمیر و سرویس انواع دستگاه های اسپرسوساز، آسیاب قهوه و تجهیزات کافه را دارند.

با پرکردن فرم زیر و یا در صورت نیاز، با شماره 09118313978 تماس بگیرید. همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.