درباره شرکت بازرگانی عباس زاده (قهوه کیوت بینز)

 پیشینه فعالیت

شرکت بازرگانی عباس زاده فعالیت خود را در زمینه صادرات زعفران از سال 1396(2017) تحت عنوان E-OLIS CO. LTD به نشانی www.E-OLIS.COM آغاز نموده. و موفق به گسترش همکاری با 2 شرکت تجاری بازرگانی در شهر استانبول ترکیه و در شهر بورسا ترکیه (NAHAL BUSINESS COMPANY)گردید. توانستیم باوجود تحریم ها صادراتی را به کشورهای ترکیه، هند، پاکستان و برزیل با موفقیت به پایان برسانیم. هم اکنون بطور متوسط مشتریان بلقوه متعددی از سراسر دنیا با ما در تماس هستند. و امیدواریم این همکاری ها منجر به گسترش فعالیت های شرکت گردد.

ماموریت فعلی

در حال حاضر با توجه به نیاز بازار قهوه و دمنوش به وجود محصولات با کیفیت بین المللی با قیمت های منصفانه و واقعی در استان گیلان برآن شدیم که فعالیت پخش و توزیع مستقیم و بدون واسطه انواع دانه قهوه، قهوه اسیاب شده، انواع دمنوش های ایرانی و خارجی و تجهیزات مصرفی کافه، رستوران و آشپزخانه در استان گیلان آغاز کنیم.

همچنین فروش بدون واسطه اینترنتی تمامی اقلام فوق در وب سایت www.MyCuteBeans.ir با اجرا سیاست برگشت بدون پرسش محصولات را نیز فراهم نموده ایم.

 

افتتاح کارگاه برشته کاری قهوه کیـــوت بیـــنز در زمستان 1400 

پس از احساس نیاز مشتریان به قهوه تازه برشت و با کیفیت و براساس احساس نیاز به برشته کاری با پروفایل اختصاصی برآن شدیم تا با تجهیز کارگاه به تجهیزات روز دنیا و دستگاه رُستر صنعتی که تمامی تجهیزات جانبی مانند تمامی سنسورهای دستگاه مستقیما از کشور استرالیا وارد و مورد استفاده در خط تولید قرار گرفته شده است. لذا توانستیم ضمن ایجاد فرصت شغلی و ایجاد شغل در استان، کیفیت تولیدی محصولات را بالاتر برده و در خدمات دهی بهتر به مشتریان عزیز گامی رو به جلو برداریم.

 

 

 

مدیریت مجموعه

مدیریت این فروشگاه اینترنتی برعهده آقای عباس زاده می باشد و تمامی حقوق محتویات این سایت برای ایشان محفوظ می باشد.

تلفن تماس پشتیبانی :
09398163978

ایمیل شخصی:
Navid-Abbaszade@hotmail.com

جهت آشنایی بیشتر با آقای عباس زاده لطفا اینجا را کلیک کنید

 

لوکیشن دقیق دفتر وب سایت را در زیر پیدا کنید